Technologie

Bezolejové kompresory

Pro využití stlačeného vzduchu v oblasti dentální nebo ve zdravotnictví jednoznačně doporučujeme MGF kompresory. Společnost MGF je schopna uspokojit jakékoliv požadavky – od malých laboratorních kompresorů až po velké klinické kompresory. MGF dokáže identifikovat potřebu zákazníka a doporučit mu ten nejlepší produkt, který bude vyhovovat jeho požadavkům pro každý typ aplikace. Nové MGF kompresory jsou třešničkou na dortu více jak 25leté praxe naší společnosti a má charakteristické vlastnosti, které jsou jedinečné na trhu kompresorů.

 • Výkonnost: každý jednotlivý komponent byl navržen a vyvinut tak, aby zabezpečil kontinuální pracovní cyklus a zajistil vysokou výkonnostní úroveň, nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost.
 • Bezhlučnost: nízká hladina hluku v pracovním prostředí je velice důležitým a vyhledávaným faktorem. MGF pracovala po mnoho let na projektech, které prioritně řešili otázku snížení hlučnosti.
 • Úprava vzduchu: MGF nabízí vynikající integrovaný systém nové membránové sušičky složený z dvojitého filtračního systému až do 0,01 mikronu.

 • Membránový sušič: Inovativní MGF membránové sušiče jsou bezúdržbové a poskytují stlačený vzduch s rosným bodem -37˚C  při 7 barech. V porovnání se standardními apsorbčními sušičkami mohou fungovat v nepřetržitém provozu a bez prodlevy v dodávce.

 • Úprava vzduchových nádrží:Speciální vnitřní povrchová úprava zabraňuje vzniku koroze. Nádoba je vybavena jednoduchým automatickým vypouštěcím mechanismem, který snižuje četnost potřeby běžné údržby.

 • Design: modely PRIME a TOP AIR jsou odlišné především díky svému originálnímu vzhledu ve srovnání s tradičními kompresory.
 • Celková kvalita: počínaje kvalitou použitých materiálů, přes sledování jednotlivých procesů a úrovně hlučnosti je vše řízeno k dokonalosti. V současnosti jsou MGF bezolejové kompresory ještě tišší v nových typech PRIME a TOP AIR.

Výkonnost

Nové koncepční řešení a materiály umožňují kompresorům PRIME, TOP AIR a GENESI nabídnout nejvyšší možnou výkonnost ve své kategorii!

 • Žádný jiný bezolejový kompresor není schopen zajistit takovou dodávku vzduchu (170 l/min při 5 barech ve verzi 1,5kW).
 • Maximální tlak 10 barů na vyžádání.
 • Nízká spotřeba elektrické energie pro snížení nákladů díky novému konceptu MGF kompresorů. Nové materiály a nové elektrické motory vyvinuty společností MGF.
 • Dentální a zdravotnický vzduch : vysušovací systémy pro nepřetržitý provoz, jediný s garancí bodu kondenzace až -40 °C!

Pracovní cyklus

Běžné bezolejové kompresory mají nastaven 50% pracovní cyklus, aby se zabránilo problémům s přehřátím.

Model PRIME a TOP AIR je vyroben pro intenzivní pracovní cyklus: PRIME verze bez odhlučňovacího systému jsou k dispozici s 100% pracovním cyklem, TOP AIR verze jsou k dispozici s 80% pracovním cyklem. Tento výkon je dosažen díky používání nového patentovaného chladicího systému, který zajišťuje nízkou teplotu, dále díky novým materiálům a zkouškám, které byly prováděny v průběhu celého vývoje.

Jsme připraveni Vám poradit s výběrem